Drobečková navigace

Úvod > Služby > Aktuality > Konference Zkrotíme energie: Jak na energetickou nezávislost obcí a měst

Konference Zkrotíme energie: Jak na energetickou nezávislost obcí a městDatum konání:
27.6.2023

Konference Zkrotíme energie: Jak na energetickou nezávislost obcí a měst, která proběhne za účasti Petra Hladíka, ministra životního prostředí v úterý 27.6. 2023 v čase 9:20-14:45 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary.

Konference představí aktuální trendy v Nové zelené úsporám a Modernizačním fondu. Díky informacím, které na konferenci získáte, se budete moci připravit na posilování energetické nezávislosti a podpořit tak energetickou bezpečnost domácnosti, města, obce nebo firmy.

Jednotlivé bloky poradí, jak lze využít příležitosti v úsporách energie a místních obnovitelných zdrojích energie tak, aby se maximalizovaly jejich přínosy – zejména pomohly snížit výdaje za energie. Nebudou chybět informace o novinkách v podpůrných programech, které stát nabízí pro financování renovace budov, instalace solárních panelů nebo využití větrné energetiky. Klíčovým tématem konference je také rozvíjející se oblast komunitní energetika: nabídka směrů, které pomohou její přínosy správně využít.

Akce je určena pro zástupce měst a obcí, zástupce Místních akčních skupin a zástupce podnikatelského sektoru. Účast na akci je zdarma. Pro účast je z kapacitních důvodů potřeba potvrzená registrace ze strany organizátorů.

Přihlásit se můžete prostřednictvím FORMULÁŘE.

Pozvánka_2023_6_KV