Drobečková navigace

Úvod > Členství

Členství

INFORMAČNÍ SERVIS

Pravidelný informační servis – 1x za 14 dní v pátek (informace o dotacích, pozvánky na akce, semináře, nabídka služeb,…)
Mimořádný informační servis – aktuální a neodkladné informace (nařízení Vlády ČR, mimořádná opatření, kompenzace pro podnikatele, pozvánky na blížící se akce,…)

ODBORNOST

Pořádáme školení a vzdělávací akce k legislativě, ke zvýšení kvalifikace atd.

SLEVY

Každý člen má výrazné slevy na všechny akce a služby poskytované Hospodářskou a sociální radou Chomutovska. Pro své členy nabízíme i slevy u našich partnerů, např. právní poradenství, zdravotní ochranné pomůcky atd.

KONTAKTY

Udržujeme a rozvíjíme spolupráci se zahraničními partnery (zejména z německé strany), organizujeme setkávání s představiteli Vlády ČR, státní správy a samosprávy, podnikateli apod.

PŘIPOMÍNKOVÁNÍ ZÁKONŮ A FIŠÍ

Nelíbí se vám podnikatelské prostředí, zákony, vyhlášky nebo návrhy dotačních titulů?

Hospodářská a sociální rada Chomutovska prostřednictvím Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje ovlivňuje proces připomínkování. Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje je členem tripartity.

I Vy se jako člen  můžete aktivně zapojit.

Dokument ke stažení zde: Prihlaska_HSRCH

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které je založeno na základě zákona č. 83/1990 Sb. o sdružování občanů, v platném znění.

HSRCH je organizačně právním subjektem, kterým fyzické a právnické osoby sdružené do HSRCH sledují využití svých společenských cílů na Chomutovsku, Lounsku. HSRCH je přístupná každé fyzické a právnické osobě (dále „členové“) respektující právní řád České republiky a stanovy Hospodářské a sociální rady Chomutovska.