Akce a semináře

Mapování záměrů na řešení následků mimořádné situace v souvislosti s COVID - 19

07.04.2020 12:52

Mapování absorpční kapacity území s ohledem na potenciální projekty v různých oblastech, které by pomohly řešit stávající situaci či se zejména zaměřovali na řešení následků pandemie.

Případné záměry by se využili jako podmět pro řídící orgány operačních programů při úvahách o realokacích či pro akční plán Ústeckého kraj reagující na současnou krizi.

Více informací zde : COVID-19_Úvodní sdělení

 

>>

PROGRAM ANTIVIRUS

02.04.2020 13:15 >>

OZNÁMENÍ ÚŘADU

31.03.2020 15:05

Vážení,

v návaznosti na usnesení vlády České republiky o zákazu volného pohybu osob na území celé České republiky, Vám sděluji, že Hospodářská a Sociální rada Chomutovska, z.s. bude uzavřena veřejnosti po celou dobu nouzového stavu vyhlášeného Vládou České republiky. 

Rádi bychom uvedli, že Hospodářská a Sociální rada Chomutovska, z.s. je v provozu, FUNGUJEME pro Vás, pouze jsme omezili osobní kontakt. 

V případě dotazů či poradenství nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Ivana Košanová – tajemnice úřadu; tajemnik@hsrch.cz; 606 688 878

Jana Voštová – asistentka ředitelky, asistent@hsrch.cz; 602 167 353

Iveta Bendová – finanční manažer, info@hsrch.cz; projekty@hsrch.cz ; 602 706 489

Vendula Pohořalá – projektový manažer, info@hsrch.cz ; 606 706 462

 

Vaše dotazy budeme řešit co nejrychleji. 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

S pozdravem

Ing. Ivana Košanová

Tajemnice úřadu 

>>

Přehled opatření MPO

30.03.2020 09:07

Aktuální přehled opatření týkající firem a OSVČ.

 

>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na našem webu

 

 

Hlavní cíle a činnost
 

  • Zabezpečujeme potřeby a zájmy členů rady.
  • Zajišťujeme koordinaci některých společenských činností, odborných služeb v oblasti průmyslu a v obchodním partnerství
  • Vyvíjíme iniciativní a koordinační činnost s cílem rozvoje a obnovy regionu, dosažení vyšší ekonomické a sociální úrovně regionu, podpory malého a středního podnikání - včetně spolupráce se zahraničními partnery, snížení nezaměstnanosti a tvorby nových pracovních míst.
  • Podílíme se na plnění strategických dokumentů ČR, Ústeckého kraje, předkládáme a prosazujeme vlastní projekty k rozvoji regionu.
  • Nabízíme zpracovávání žádostí o dotace z vhodných dotačních titulů, evidenci a konzultaci projektových záměrů, celkovou administraci projektů.
  • Nabízíme svým členům propagaci akcí, které pořádají, na svých internetových stránkách, v Informačních listech i přímým mailingem.
  • Navazujeme a rozvíjíme styky s Hospodářskými a sociálními radami kraje a obdobnými institucemi v České republice i zahraničí a uzavíráme s nimi dohody.

 

 

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které bylo založeno dne 31.5.2000 registrací stanov u Ministerstva vnitra České republiky pod č.j. VS/1-1/43874/00-R.

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.