Akce a semináře

TECHNODAYS

08.03.2019 14:58

Letošní, 7. ročník, úspěšného veletrhu Technodays bude probíhat ve dnech 25. – 27. 4. 2019.
‼️NOVĚ v prostorách Zimního stadionu ROCKNET Aréna v Chomutově.‼️
Využijte možnosti prezentovat svou společnost a její nabídku, co do produktů, služeb i pracovních pozic, na prestižním veletrhu TECHNODAYS, jedné z nejvýznamnějších akcí v našem regionu s vysokou návštěvností.
Obohacením Technodays bude v letošním roce SMART TECHNOLOGIE, tedy prezentace chytrých technologií.
První den veletrhu proběhne Konference Smart Region fórum, která představí využití chytrých technologií ve městech a obcích, v souvislosti s finančními úsporami, rozvojem města a ochranou a tvorbou životního prostředí.

PLAKÁT ZDE 

 

>>

PF 2019

14.12.2018 17:25

>>

Novela zákona o DPH - seminář

12.11.2018 11:32

Dne 7.1.2019 uspořádá Okresní hospodářská komora v Chomutově SEMINÁŘ NOVELA ZÁKONA O DPH s lektorkou Olgou Holubovou.

pozvánka

Elektronická přihláška zde

 

>>

VÝSTAVA VZDĚLÁVÁNÍ 2019

30.10.2018 09:20

Ve dnech 6. a 7.11. pořádá Hospodářská a sociální rada Chomutovska ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou v Chomutově  již 17. ročník výstavy středních škol. 
V Městské sportovní hale v Chomutově se sejde na 27 středních škol, které představí své studijní obory.
Těšit se můžete na ukázky gastronomie, slaňování, účesů, první pomoci a mnoho dalšího.

PLAKÁT ZDE 

>>
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Vítejte na našem webu

 

 

Hlavní cíle a činnost
 

  • Zabezpečujeme potřeby a zájmy členů rady.
  • Zajišťujeme koordinaci některých společenských činností, odborných služeb v oblasti průmyslu a v obchodním partnerství
  • Vyvíjíme iniciativní a koordinační činnost s cílem rozvoje a obnovy regionu, dosažení vyšší ekonomické a sociální úrovně regionu, podpory malého a středního podnikání - včetně spolupráce se zahraničními partnery, snížení nezaměstnanosti a tvorby nových pracovních míst.
  • Podílíme se na plnění strategických dokumentů ČR, Ústeckého kraje, předkládáme a prosazujeme vlastní projekty k rozvoji regionu.
  • Nabízíme zpracovávání žádostí o dotace z vhodných dotačních titulů, evidenci a konzultaci projektových záměrů, celkovou administraci projektů.
  • Nabízíme svým členům propagaci akcí, které pořádají, na svých internetových stránkách, v Informačních listech i přímým mailingem.
  • Navazujeme a rozvíjíme styky s Hospodářskými a sociálními radami kraje a obdobnými institucemi v České republice i zahraničí a uzavíráme s nimi dohody.

 

 

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které bylo založeno dne 31.5.2000 registrací stanov u Ministerstva vnitra České republiky pod č.j. VS/1-1/43874/00-R.

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.