Akce a semináře

Putování Mistra Jana Husa po Ústeckém kraji - náměstí 1. máje v Chomutově

04.08.2015 13:15

Ústecký kraj zve všechny občany na "Putováíní Mistra Jana Husa po Ústeckém kraji aneb sedm těžkých hříchů"

Hřích 4 - lenost

Kdy: v sobotu 8. srpna od 10 do 17 hodin

Kde: náměstí 1. máje v Chomutově


Plakát ke stžení ZDE

>>

Pozvánka na 1. ročník Podnikatelského fóra Ústeckého kraje

04.08.2015 07:12

Vážení členové,

dovolujeme si Vás pozvat na 1. ročník Podnikatelského fóra Ústeckého kraje, které se uskuteční ve dnech 21. – 22. září 2015 v Clarion Congress Hotelu v Ústí nad Labem. Akci organizují Ústecký kraj a Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje. Současně bychom Vás tímto chtěli požádat o podporu při šíření informace o této události.

Cílem akce je představit investiční potenciál Ústeckého kraje i příležitosti pro další rozvoj místních firem. Program bude obsahovat mimo jiné téma finanční podpory investic, představení vědecko-výzkumné infrastruktury a sektorové příležitosti Ústeckého kraje. Kromě konference bude možné si rovněž sjednat individuální jednání s odborníky. Druhý den akce bude věnován exkurzi do průmyslových zón a výzkumně-vědeckých center. 

Tlumočení do angličtiny po oba dny bude zajištěno. Kompletní program a pozvánka ke stažení ZDE. Účast na akci je bezplatná. Počet míst je omezen. Aktuální informace a registrační formulář jsou dostupné na www.forumusteckykraj.cz . Rovněž Vám na vyžádání rádi zašleme oficiální e-mail pro distribuci pozvánky v anglickém jazyce.

>>

Libědická neckyádá aneb Hry bez hranic

03.07.2015 10:20

OBEC LIBĚDICE Vás srdečně zve na Libědickou neckyádu aneb Hry bez hranic.

Kdy: 11. července 2015 od 10 hodin

Kde: Libědické fotbalové hřiště

Plakát ke stažení ZDE.

>>

Jízdní řád na Letní víkendový provoz na Doupovské dráze

01.07.2015 12:03

Jízdní řád na Letní víkendový provoz na Doupovské dráze ke stažení ZDE.

>>
<< 50 | 51 | 52 | 53 | 54 >>

Vítejte na našem webu

 

 

Hlavní cíle a činnost
 

  • Zabezpečujeme potřeby a zájmy členů rady.
  • Zajišťujeme koordinaci některých společenských činností, odborných služeb v oblasti průmyslu a v obchodním partnerství
  • Vyvíjíme iniciativní a koordinační činnost s cílem rozvoje a obnovy regionu, dosažení vyšší ekonomické a sociální úrovně regionu, podpory malého a středního podnikání - včetně spolupráce se zahraničními partnery, snížení nezaměstnanosti a tvorby nových pracovních míst.
  • Podílíme se na plnění strategických dokumentů ČR, Ústeckého kraje, předkládáme a prosazujeme vlastní projekty k rozvoji regionu.
  • Nabízíme zpracovávání žádostí o dotace z vhodných dotačních titulů, evidenci a konzultaci projektových záměrů, celkovou administraci projektů.
  • Nabízíme svým členům propagaci akcí, které pořádají, na svých internetových stránkách, v Informačních listech i přímým mailingem.
  • Navazujeme a rozvíjíme styky s Hospodářskými a sociálními radami kraje a obdobnými institucemi v České republice i zahraničí a uzavíráme s nimi dohody.

 

 

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které bylo založeno dne 31.5.2000 registrací stanov u Ministerstva vnitra České republiky pod č.j. VS/1-1/43874/00-R.

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.