Akce a semináře

Spolupráce s destinačními agenturami

05.09.2018 15:52

Hospodářská a sociální rada Chomutovska, z.s. dnes 05.09.2018 uzavřela dohody o vzájemné spolupráci s Destinační agenturou Krušné Hory a Destinační agenturou Dolní Poohří za účelem rozvoje a podpory cestovního ruchu v našem regionu, spolupráce v rámci komise cestovního ruchu, spojení a koordinace sil při propagaci regionu a turismu.
Těšíme se na spolupráci.

>>

Opatření ke snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení 2019

30.08.2018 12:27

Vyhlášena nová výzvy Ministerstvem průmyslu a obchodu – program EFEKT :

Opatření ke snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení 2019

Typ žadatele

MČ, společnost vlastněná 100% obcí či městskou částí, obec

 

Maximální výše podpory [tis. Kč]

2000

 

Maximální výše podpory [%]

50

 

Termín podání

ŽÁDOSTI SE PODÁVAJÍ ELEKTRONICKY OD 1. ZÁŘÍ 2018 DO 31. ŘÍJNA 2018

 

Popis podporovaných aktivit:

Dotace je určena na obnovu osvětlovacích soustav a pořízení nebo optimalizaci řídicího systému VO v obcích. Výdaje na optimalizaci řídicího systému budou způsobilé pouze v případě, že optimalizace proběhne společně s výměnou svítidel a světelných zdrojů.

Státní fond životního prostředí ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu vás srdečně zvou na odborný seminář Úspory energie v obcích a snížení světelného znečištění
Pozvánka zde -  ZDARMA pro registrované.

 

 

>>

Krušnohorský Byznys Day

28.08.2018 08:53

Dne 25.10.2018 se uskuteční 3. ročník Krušnohorský Byznys Day v městském divadle v Chomutově. 

Veletrh pořádá Ohk Chomutov ve spolupráci s Ihk Chemnitz a je určen všem podnikatelským subjektům, jakož i městům a obcím nejen z Ústeckého kraje, které hledají nové obchodní příležitosti, nové partnery na české i německé straně. Jde o jediný veletrh svého druhu v Ústeckém kraji s přeshraniční působností, jenž je průřezem oborů firem a nabízí jedinečnou obchodní a marketingovou příležitost regionálním subjektům. Cílem akce je propojit a nabídnout spolupráci v rámci Krušnohoří mnoha partnerům jak v podnikatelské, tak i ve státní správě a samosprávě.
Bližší informace a přihlášky: K.Luňáková, tel. 602 167 353, asistent@ohkcv.cz

Pozvánka zde 

>>

Nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích v podnikatelské praxi

22.08.2018 15:10

Dne 11. ŘÍJNA 2018 pořádá OHK v Chomutově seminář NOVÝ OBČANSKÝ ZÁKONÍK A ZÁKON O OBHCODNÍCH KORPORACÍCH V PODNIKATELSKÉ PRAXI.

Pozvánka ZDE

Přihláška ZDE 

>>
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vítejte na našem webu

 

 

Hlavní cíle a činnost
 

  • Zabezpečujeme potřeby a zájmy členů rady.
  • Zajišťujeme koordinaci některých společenských činností, odborných služeb v oblasti průmyslu a v obchodním partnerství
  • Vyvíjíme iniciativní a koordinační činnost s cílem rozvoje a obnovy regionu, dosažení vyšší ekonomické a sociální úrovně regionu, podpory malého a středního podnikání - včetně spolupráce se zahraničními partnery, snížení nezaměstnanosti a tvorby nových pracovních míst.
  • Podílíme se na plnění strategických dokumentů ČR, Ústeckého kraje, předkládáme a prosazujeme vlastní projekty k rozvoji regionu.
  • Nabízíme zpracovávání žádostí o dotace z vhodných dotačních titulů, evidenci a konzultaci projektových záměrů, celkovou administraci projektů.
  • Nabízíme svým členům propagaci akcí, které pořádají, na svých internetových stránkách, v Informačních listech i přímým mailingem.
  • Navazujeme a rozvíjíme styky s Hospodářskými a sociálními radami kraje a obdobnými institucemi v České republice i zahraničí a uzavíráme s nimi dohody.

 

 

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které bylo založeno dne 31.5.2000 registrací stanov u Ministerstva vnitra České republiky pod č.j. VS/1-1/43874/00-R.

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.