Akce a semináře

Galavečer v Klášterci nad Ohří

30.08.2017 13:07

Galavečer v Klášterci nad Ohří.

Pozvánka 

>>

HASIŠTEJN - kámen nenávisti

03.08.2017 15:04

>>

Radní se na výjezdním zasedání setkali s chomutovskou HSR a navštívili zoopark

27.07.2017 14:08

Na zámku Červený Hrádek se uskutečnilo v rámci výjezdního jednání Rady Ústeckého kraje společné jednání se členy Hospodářské a sociální rady Chomutovska. Činnost HSR CV prezentoval její předseda Ing. Ladislav Drlý, který je současně také členem Rady Ústeckého kraje. Na setkání hovořili členové rady se zástupci HSR hlavně o aktuálních tématech v regionu, například o vládním projektu RESTART, o vypořádání pozemků pro dostavbu D7 či o zaměstnávání absolventů a nedostatku nekvalifikovaných pracovních sil, ale také o projektu Obědy do škol či zneužívání dávek sociální pomoci. Po skončení jednání si radní prohlédli chomutovský zoopark, kde je jeho ředitelka seznámila s novinkami v areálu.

001
Setkání radních Ústeckého kraje a členů HSR Chomutovska na zámku Červený hrádek.

Zdroj: http://www.kr-ustecky.cz/radni-se-na-vyjezdnim-zasedani-setkali-s-chomutovskou-hsr-a-navstivili-zoopark/d-1714886/p1=204698

>>

Setkání členů Rady Ústeckého kraje a zástupců HSRCH

13.07.2017 13:18

Jednání se uskuteční: 19.7.2017 od 9:00 – 10:00 hodin na Červeném hrádku v Rytířském sálu.

 

Program:

1.       Informace o činnosti Hospodářské a sociální rady Chomutovska

2.       Diskuse o možné spolupráci Ústeckého kraje a členů HSRCH

 

>>
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na našem webu

 

 

Hlavní cíle a činnost
 

  • Zabezpečujeme potřeby a zájmy členů rady.
  • Zajišťujeme koordinaci některých společenských činností, odborných služeb v oblasti průmyslu a v obchodním partnerství
  • Vyvíjíme iniciativní a koordinační činnost s cílem rozvoje a obnovy regionu, dosažení vyšší ekonomické a sociální úrovně regionu, podpory malého a středního podnikání - včetně spolupráce se zahraničními partnery, snížení nezaměstnanosti a tvorby nových pracovních míst.
  • Podílíme se na plnění strategických dokumentů ČR, Ústeckého kraje, předkládáme a prosazujeme vlastní projekty k rozvoji regionu.
  • Nabízíme zpracovávání žádostí o dotace z vhodných dotačních titulů, evidenci a konzultaci projektových záměrů, celkovou administraci projektů.
  • Nabízíme svým členům propagaci akcí, které pořádají, na svých internetových stránkách, v Informačních listech i přímým mailingem.
  • Navazujeme a rozvíjíme styky s Hospodářskými a sociálními radami kraje a obdobnými institucemi v České republice i zahraničí a uzavíráme s nimi dohody.

 

 

Hospodářská a sociální rada Chomutovska je sdružením fyzických a právnických osob, které bylo založeno dne 31.5.2000 registrací stanov u Ministerstva vnitra České republiky pod č.j. VS/1-1/43874/00-R.

Vyhledávání

HSRCH © 2009 Všechna práva vyhrazena.